HAKKIMIZDA

“KALİTELİ HİZMET” 

Eskişehir OSGB

 İş dünyasında iş Sağlığı ve Güvenliği bilincinin yerleşmesini kendine hedef koymuş Eskişehir ADA OSGB bu alanda yapılması gereken tüm çalışmalarda lider olmayı kendine amaç edinmiştir.

 Bilimsel ve analizci düşünce tarzı, profesyonel ve kurumsal yapıları yakından tanıması ve bugüne kadar edindiği tecrübe ile Eskişehir ADA OSGB ‘den hizmet almak İş Güvenliği profesyonelleri ve Kurumlar için bir ayrıcalık olacaktır. 

Eskişehir ADA OSGB ailesi olarak tüm hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlar İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmalarımızda öneri ve görüşlerimizi uyguladıklarında mutlaka başarılı sonuca ulaşacaklar ve verimli bir çalışma ortamı sağlayacaklardır. 

Çalışanların gelişimini ve memnuniyetini arttırarak, takım anlayışı mantığı ile tüm personelin sadık, mutlu ve sürekli gelişime açık bireyler olmasını sağlamak, müşteri memnuniyeti mantığı ile rekabet gücü ve avantaj yaratabilen çözüm ortağı olabilmek Eskişehir ADA OSGB ’nin en önemli amaçlarındandır. 

Eskişehir ADA OSGB, sağlanan hizmeti beklenen kalitede ve zamanında sağlayarak, müşteri isteklerine hızlıca cevap vererek daima güvenilir, profesyonel bakış açısına sahip bir firma olmak için tüm gayreti ile çalışmaktadır.

Deneyim ve uzmanlığın birleştiği noktada Eskişehir ADA OSGB’nin hizmetlerinden alacağınız katma değerin sizlere kattığı farklılığı gözlemleyeceksiniz.